Search API Tracking (1.0.1) - en to hr translation catalogue (14 entries)

en: Type
hr: Vrsta

en: Language
hr: Jezik

en: Search
hr: Pretraga

en: Reset
hr: Poništi

en: Search keywords
hr: Ključne riječi pretraživanja

en: Timestamp
hr: Vremenska oznaka

en: Keywords
hr: Ključne riječi

en: User ID
hr: ID korisnika

en: Page
hr: Stranica

en: Sort order
hr: Redoslijed

en: Desc
hr: Silazno

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Apply
hr: Primjeni

en: Asc
hr: Uzlazno
