Search API Tracking (1.0.1) - en to it translation catalogue (16 entries)

en: Type
it: Tipo

en: Language
it: Lingua

en: Search
it: Cerca

en: Reset
it: Ripristina

en: Search keywords
it: Chiavi di ricerca

en: Keywords
it: Parole chiave

en: User ID
it: ID utente

en: Page
it: Pagina

en: Sort order
it: Ordinamento

en: Desc
it: Disc

en: Sort by
it: Ordina per

en: Apply
it: Applica

en: Offset
it: Scostamento

en: Items per page
it: Voci per pagina

en: - All -
it: - Tutto -

en: Master
it: Principale
