Search API Tracking (1.0.1) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: Type
ku: جۆر

en: Language
ku: زمان

en: Search
ku: گەڕان

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Timestamp
ku: کات مۆر

en: User ID
ku: ID ی بەکارهێنەر

en: Page
ku: پەڕە
