Search API Tracking (1.0.1) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: Type
mn: Төрөл

en: Language
mn: Хэл

en: Search
mn: Хайх

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Keywords
mn: Түлхүүр үг

en: User ID
mn: Хэрэглэгчийн ID

en: Page
mn: Хуудас
