Search API Tracking (1.0.1) - en to sr translation catalogue (7 entries)

en: Type
sr: Tип

en: Language
sr: Језик

en: Search
sr: Претрага

en: Timestamp
sr: Временска ознака

en: User ID
sr: ID корисника

en: Sort order
sr: Редослед сортирања

en: Sort by
sr: Сортирај по
