Search API Tracking (1.0.1) - en to sv translation catalogue (18 entries)

en: Type
sv: Typ

en: Language
sv: Språk

en: Search
sv: Sök

en: Reset
sv: Återställ

en: Search keywords
sv: Nyckelord för sökning

en: Timestamp
sv: Tidsstämpel

en: Keywords
sv: Nyckelord

en: User ID
sv: Användar-ID

en: Page
sv: Sida

en: Sort order
sv: Sorteringsordning

en: Desc
sv: Fallande

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: Apply
sv: Applicera

en: Offset
sv: Kompensera

en: Items per page
sv: Inlägg per sida

en: - All -
sv: - Alla -

en: Asc
sv: Stigande

en: Master
sv: Huvud
