Search API Tracking (1.0.1) - en to ta translation catalogue (13 entries)

en: Type
ta: வகை

en: Language
ta: மொழி

en: Search
ta: தேடல்

en: Reset
ta: மீளமை

en: Search keywords
ta: தேடல் குறிச்சொற்கள்

en: Timestamp
ta: நேரமுத்திரை

en: Keywords
ta: குறிச்சொற்கள்

en: User ID
ta: பயனர் குறிஎண்

en: Page
ta: பக்கம்

en: Sort order
ta: ஒழுங்கு வரிசை

en: Sort by
ta: வரிசையாக

en: Apply
ta: விண்ணப்பி

en: - All -
ta: - அனைத்தும் -
