Search API Tracking (1.0.2) - en to af translation catalogue (10 entries)

en: Type
af: Tipe

en: Language
af: Taal

en: Search
af: Soek

en: Reset
af: Herstel

en: Timestamp
af: Tydmerk

en: Keywords
af: Sleutelwoorde

en: Page
af: Bladsy

en: Apply
af: Pas toe

en: - All -
af: - Alle -

en: Master
af: Meester
