Search API Tracking (1.0.2) - en to ja translation catalogue (18 entries)

en: Type
ja: タイプ

en: Language
ja: 言語

en: Search
ja: 検索

en: Reset
ja: リセット

en: Search keywords
ja: 検索キーワード

en: Timestamp
ja: タイムスタンプ

en: Keywords
ja: キーワード

en: User ID
ja: ユーザーID

en: Page
ja: ページ

en: Sort order
ja: 並び順

en: Desc
ja: 降順

en: Sort by
ja: 並び替え基準

en: Apply
ja: 適用

en: Offset
ja: オフセット

en: Items per page
ja: ページ毎の件数

en: - All -
ja: - 全て -

en: Asc
ja: 昇順

en: Master
ja: マスター
