Search API Tracking (1.0.2) - en to my translation catalogue (8 entries)

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Language
my: ဘာသာစကား

en: Search
my: ရှာရန်

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Timestamp
my: အချိန်

en: Keywords
my: သော့ချက်စာလုံးများ

en: Page
my: စာမျက်နှာ

en: - All -
my: - အားလုံး -
