Search API Tracking (1.0.2) - en to ne translation catalogue (8 entries)

en: Type
ne: प्रकार

en: Language
ne: भाषा

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Timestamp
ne: टाइमस्ट्याम्प

en: Keywords
ne: शब्दकुञ्जीहरू

en: Page
ne: पृष्ठ

en: Sort by
ne: क्रमबद्ध
