Search API Tracking (1.0.2) - en to sk translation catalogue (15 entries)

en: Type
sk: Typ

en: Language
sk: Jazyk

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: Timestamp
sk: Časová známka

en: Keywords
sk: Kľúčové slová

en: User ID
sk: ID používateľa

en: Page
sk: Strana

en: Sort order
sk: Zoradenie

en: Desc
sk: Zostupne

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Apply
sk: Použiť

en: Offset
sk: Ofset

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: Asc
sk: Vzostupne
