Search API Tracking (1.0.2) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: Type
sl: Tip

en: Language
sl: Jezik

en: Search
sl: Išči

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Timestamp
sl: Časovna oznaka

en: Keywords
sl: Ključne besede

en: Page
sl: Stran
