Search API Tracking (1.0.2) - en to sq translation catalogue (7 entries)

en: Type
sq: Lloji

en: Language
sq: Gjuha

en: Search
sq: Kërko

en: Reset
sq: Rifillo

en: Timestamp
sq: Data dhe ora

en: Keywords
sq: Fjalë kyçe

en: Page
sq: Faqe
