Search API Tracking (1.0.3) - en to gd translation catalogue (8 entries)

en: Type
gd: Seòrsa

en: Language
gd: Cànan

en: Search
gd: Lorg

en: Timestamp
gd: Stampa-ama

en: Keywords
gd: Faclan-luirg

en: User ID
gd: ID a' chleachdaiche

en: Sort order
gd: Òrdugh seòrsachaidh

en: Sort by
gd: Seòrsaich a-rèir
