Search API Tracking (1.0.3) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Type
hy: Տեսակ

en: Language
hy: Լեզու

en: Search
hy: Որոնել

en: Keywords
hy: Բանալի բառեր

en: User ID
hy: Օգտատիրոջ  ID

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ
