Search API Tracking (1.0.4) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Type
am: ዓይነት

en: Language
am: ቋንቋ

en: Search
am: ፈልግ

en: Timestamp
am: ማህተመ ሰዓት

en: Sort by
am: ደርድር
