Search API Tracking (1.0.4) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Type
kk: Тип

en: Language
kk: Тіл

en: Search
kk: Іздестіру

en: Timestamp
kk: Уақыт белгісі

en: Keywords
kk: Кілтсөздер

en: User ID
kk: Қолданушының ID
