Search API Tracking (1.0.0) - en to az translation catalogue (16 entries)

en: Type
az: Növ

en: Language
az: Dil

en: Search
az: Axtarış

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Search keywords
az: Açar söz axtarışı

en: Timestamp
az: Vaxt möhürü

en: Keywords
az: Açar söz

en: User ID
az: İstifadəçi İD-si

en: Page
az: Səhifə

en: Sort order
az: Sırala

en: Desc
az: azaldın

en: Sort by
az: Sırala

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Offset
az: Ofset

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -
