Search API Tracking (1.0.4) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Type
bg: Тип

en: Language
bg: Език

en: Search
bg: Търси

en: Timestamp
bg: Време

en: Keywords
bg: ключови думи

en: User ID
bg: ID на Потребителя
