Search API Tracking (1.0.0) - en to de translation catalogue (18 entries)

en: Type
de: Typ

en: Language
de: Sprache

en: Search
de: Suche

en: Reset
de: Zurücksetzen

en: Search keywords
de: Schlüsselwörter der Suche

en: Timestamp
de: Zeitstempel

en: Keywords
de: Schlüsselwörter

en: User ID
de: Benutzer-ID

en: Page
de: Seite

en: Sort order
de: Sortierreihenfolge

en: Desc
de: Absteigend

en: Sort by
de: Sortierung

en: Apply
de: Anwenden

en: Offset
de: Versatz

en: Items per page
de: Elemente pro Seite

en: - All -
de: - Alle -

en: Error: @error
de: Fehler: @error

en: Asc
de: Aufsteigend
