Search API Tracking (1.0.0) - en to lv translation catalogue (16 entries)

en: Type
lv: Veids

en: Language
lv: Valoda

en: Search
lv: Meklēt

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Search keywords
lv: Meklējamie atslēgvārdi

en: Timestamp
lv: Laika zīmogs

en: Keywords
lv: Atslēgvārdi

en: User ID
lv: Lietotāja ID

en: Page
lv: Lapa

en: Sort order
lv: Kārtošanas secība

en: Desc
lv: Dilst.

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Offset
lv: Atkāpe

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -
