Search API Tracking (1.0.4) - en to no translation catalogue (7 entries)

en: Language
no: Språk

en: Search
no: Søk

en: Timestamp
no: Tidsstempel

en: Keywords
no: Nøkkelord

en: User ID
no: Bruker-ID

en: Sort order
no: Sorteringsrekkefølge

en: Sort by
no: Sortér etter
