Search Autocomplete (2.0.3) - en to am translation catalogue (13 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Enabled
am: ንቁ

en: Search
am: ፈልግ

en: Label
am: መሰየሚያ

en: Save
am: አስቀምጥ

en: Update
am: አዘምን

en: Sort by
am: ደርድር

en: ‹ previous
am: ‹ ቀድሞ

en: next ›
am: ቀጣይ ›

en: « first
am: « መጀምሪያ

en: last »
am: መጨረሻ »

en: UUID
am: ዩዩአይዲ
