Search Autocomplete (2.0.3) - en to ku translation catalogue (18 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Search
ku: گەڕان

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Field
ku: خانە

en: Label
ku: پێناس

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Update
ku: نوێ‌کردنەوە

en: All
ku: هەموو

en: Warning
ku: ئاگاداری

en: Save changes
ku: پاشەکەوتکردنی گۆڕانکارییەکان

en: ‹ previous
ku: پێشتر ‹

en: next ›
ku: دواتر ›

en: « first
ku: سەرەتا «

en: last »
ku: کۆتا »

en: Alias
ku: نازناو

en: Clear all caches
ku: بەتاڵکردنی هەموو حەشارگەکان
