Search Autocomplete (8.x-1.0-beta2) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: User interface
da: Brugergrænseflade

en: results
da: resultater

en: characters
da: tegn

en: Search block
da: Søgeblok

en: Test field
da: Testfelt
