Search Autocomplete (8.x-1.0-beta2) - en to de translation catalogue (11 entries)

en: User interface
de: Benutzeroberfläche

en: results
de: Ergebnisse

en: characters
de: Zeichen

en: Search block
de: Suche-Block

en: Autocomplete settings
de: Autovervollständigungseinstellungen

en: Choose a search method
de: Suchmethode wählen

en: Test field
de: Test-Feld

en: Administer Search Autocomplete
de: Search Autocomplete verwalten

en: Access administration panel for autocompletion settings.
de: Auf die Administrationsoberfläche für Einstellungen zur Autovervollständigung zugreifen.

en: Use Search Autocomplete
de: Search Autocomplete verwenden

en: Allow usage of autocompletion on forms.
de: Benutzung der Autovervollständigung in Formularen erlauben
