Search Autocomplete (8.x-1.0-beta2) - en to es translation catalogue (12 entries)

en: User interface
es: Interfaz de usuario

en: results
es: resultados

en: characters
es: caracteres

en: Search block
es: Bloque de búsqueda

en: Autocomplete settings
es: Ajustes de autocompletado

en: Limit of the autocomplete search result
es: Límte de los resultados de la búsqueda de autocompletado

en: Test field
es: Campo de prueba

en: administer Search Autocomplete
es: Administrar Search Autocomplete

en: Administer Search Autocomplete
es: Administrar Search Autocomplete

en: Access administration panel for autocompletion settings.
es: Acceso al panel de administración de search autocomplete.

en: Use Search Autocomplete
es: Usar Search Autocomplete

en: Allow usage of autocompletion on forms.
es: Permite usar autocompletar en formularios.
