Search Autocomplete (8.x-1.0-beta2) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: User interface
fi: Käyttöliittymä

en: results
fi: tulokset

en: characters
fi: merkit

en: Search block
fi: Hakulohko

en: Test field
fi: Testikenttä
