Search Autocomplete (8.x-1.0-beta2) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: User interface
sv: Användargränssnitt

en: results
sv: resultat

en: characters
sv: tecken

en: Search block
sv: Sökblock

en: Autocomplete settings
sv: Inställningar för automatisk komplettering

en: Test field
sv: Testfält
