Search Autocomplete (8.x-1.0) - en to af translation catalogue (19 entries)

en: Title
af: Titel

en: Operations
af: Aksies

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Edit
af: Wysig

en: Search
af: Soek

en: Reset
af: Herstel

en: Save
af: Stoor

en: Update
af: Dateer op

en: Path
af: Pad

en: Options
af: Opsies

en: All
af: Alle

en: Warning
af: Waarskuwing

en: ‹ previous
af: ‹ vorige

en: next ›
af: volgende ›

en: Apply
af: Pas toe

en: « first
af: « eerste

en: last »
af: laaste »

en: - All -
af: - Alle -

en: Master
af: Meester
