Search Autocomplete (8.x-1.0) - en to bs translation catalogue (20 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Operations
bs: Operacije

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Search
bs: Pretraga

en: Field
bs: Polje

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Update
bs: Ažuriranje

en: Path
bs: Putanja

en: Options
bs: Opcije

en: All
bs: Sve

en: Fields
bs: Polja

en: Save changes
bs: Snimi promjene

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: ‹ previous
bs: ‹ prethodna

en: next ›
bs: iduća ›

en: Apply
bs: Primjeni

en: « first
bs: « prva

en: last »
bs: zadnja »

en: Alias
bs: Pseudonim
