Search Autocomplete (8.x-1.0) - en to fi translation catalogue (37 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Search
fi: Etsi

en: Reset
fi: Palauta

en: Field
fi: Kenttä

en: Save
fi: Tallenna

en: Update
fi: Päivitys

en: Path
fi: Polku

en: Search Keywords
fi: Hakusanat

en: Options
fi: Valinnat

en: All
fi: Kaikki

en: Fields
fi: Kentät

en: Warning
fi: Varoitus

en: Save changes
fi: Tallenna muutokset

en: Sort by
fi: Lajittele

en: ‹ previous
fi: ‹ edellinen

en: next ›
fi: seuraava ›

en: author
fi: kirjoittaja

en: Selector
fi: Valitsin

en: Apply
fi: Käytä

en: « first
fi: « ensimmäinen

en: last »
fi: viimeinen »

en: Machine name
fi: Koneluettava nimi

en: Row
fi: Rivi

en: Items per page
fi: Merkintöjä sivua kohti

en: - All -
fi: - Kaikki -

en: Path settings
fi: Polkuasetukset

en: Name (raw)
fi: Nimi (raakamuodossa)

en: Master
fi: Isäntä

en: You have no fields. Add some to your view.
fi: Sinulla ei ole kenttiä. Lisää joitakin näkymääsi.

en: The machine-readable name must contain only letters, numbers, dashes and underscores.
fi: Koneluettava nimi voi sisältää ainoastaan kirjaimia, numeroita, väliviivoja ja alaviivoja.

en: All field aliases must be unique
fi: Kaikkien kenttäaliaksien on oltava yksilöllisiä

en: Use fields as row data.
fi: Käytä kenttiä rivitietona.

en: Alias for @id
fi: Alias ID:lle @id

en: Alias for ID
fi: Alias ID:lle
