Search Autocomplete (8.x-1.0) - en to jv translation catalogue (22 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Operations
jv: Operasi

en: Enabled
jv: Urip

en: Edit
jv: Sunting

en: Search
jv: Goléki

en: Reset
jv: Baléknā

en: Save
jv: Simpen

en: Update
jv: Dianyari

en: Options
jv: Opsi

en: All
jv: Kabèh

en: Fields
jv: Field

en: Warning
jv: Weling

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: Save changes
jv: Simpenana perubahané

en: ‹ previous
jv: ‹ sakdurungé

en: next ›
jv: sakwisé ›

en: « first
jv: « pertama

en: last »
jv: terakhir »

en: Alias
jv: Singlon

en: Machine name
jv: Jeneng mesin

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: Asc
jv: Urut Maju
