Search Autocomplete (8.x-1.0) - en to ky translation catalogue (7 entries)

en: Operations
ky: Аракеттер

en: Enabled
ky: Иштеп жатат

en: Search
ky: Издөө

en: Save
ky: Сактоо

en: ‹ previous
ky: ‹ мурунку

en: next ›
ky: кийинки ›

en: last »
ky: соңку »
