Search Autocomplete (8.x-1.1) - en to ar translation catalogue (31 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Operations
ar: عمليات

en: Enabled
ar: مفعل

en: Search
ar: بحث

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Field
ar: الحقل

en: Save
ar: حفظ

en: Update
ar: تحديث

en: Path
ar: المسار

en: Search Keywords
ar: كلمات البحث

en: Options
ar: الخيارات

en: All
ar: الكل

en: Fields
ar: الحقول

en: Warning
ar: تحذير

en: Desc
ar: تنازلي

en: Save changes
ar: حفظ التغييرات

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: ‹ previous
ar: ‹ السابقة

en: next ›
ar: التالية ›

en: Human readable name
ar: اسم مقروء بشريًا

en: author
ar: مؤلف

en: Apply
ar: تطبيق

en: « first
ar: « الأولى

en: last »
ar: الأخيرة »

en: Alias
ar: البديل

en: Offset
ar: الإزاحة

en: Machine name
ar: الاسم الآلي

en: - All -
ar: - الكل -

en: UUID
ar: المعرف UUID

en: Asc
ar: تصاعدي

en: Master
ar: الرئيسي
