Search Autocomplete (8.x-1.1) - en to az translation catalogue (30 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Search
az: Axtarış

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Field
az: Sahə

en: Save
az: Saxla

en: Update
az: Yeniləmə

en: Path
az: Yol

en: Search Keywords
az: Açar söz axtarışı

en: Options
az: Seçimlər

en: All
az: Hammısı

en: Fields
az: Sahələr

en: Warning
az: Xəbərdarlıq

en: Desc
az: azaldın

en: Sort by
az: Sırala

en: ‹ previous
az: ‹ əvvəlki

en: next ›
az: növbəti ›

en: author
az: müəllif

en: Selector
az: Seçici

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: « first
az: « ilk

en: last »
az: son »

en: Alias
az: Ləqəb

en: Offset
az: Ofset

en: Machine name
az: Maşın adı

en: Row
az: Sıra

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -

en: Path settings
az: Ünvan parametrləri
