Search Autocomplete (8.x-1.1) - en to bg translation catalogue (18 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Operations
bg: Действия

en: Enabled
bg: Активиран

en: Search
bg: Търси

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Field
bg: Поле

en: Save
bg: Запази

en: Update
bg: Промени

en: Path
bg: Път

en: Options
bg: Параметри

en: All
bg: Всички

en: Save changes
bg: Запази промените

en: ‹ previous
bg: ‹ предишна

en: next ›
bg: следваща ›

en: Apply
bg: Търси

en: « first
bg: « първа

en: last »
bg: последна »

en: Alias
bg: Псевдоним
