Search Autocomplete (8.x-1.1) - en to kk translation catalogue (16 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Operations
kk: Операциялар

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Search
kk: Іздестіру

en: Reset
kk: Ысыру

en: Field
kk: Өріс

en: Save
kk: Сақтау

en: Update
kk: Жанарту

en: Path
kk: Жол

en: All
kk: Барлық

en: Fields
kk: Өрістер

en: ‹ previous
kk: ‹ алдыңғы

en: next ›
kk: келесі ›

en: « first
kk: « бірінші

en: last »
kk: соңғы »

en: Alias
kk: Лақап ат
