Search Autocomplete (8.x-1.1) - en to kn translation catalogue (18 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Enabled
kn: ಶಕ್ತಗೊಂಡಿದೆ

en: Search
kn: ಹುಡುಕು

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: Field
kn: ಕ್ಷೇತ್ರ

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: Update
kn: ಅಪ್ಡೇಟ್ ಮಾಡು

en: Path
kn: ಮಾರ್ಗ

en: Options
kn: <b>ಆಯ್ಕೆಗಳು</b>

en: All
kn: ಎಲ್ಲಾ

en: Warning
kn: ಎಚ್ಚರಿಕೆ

en: ‹ previous
kn: ‹ ಹಿಂದಿನ

en: next ›
kn: ಮುಂದಿನ ›

en: Human readable name
kn: ಮನುಷ್ಯರು ಓದಬಹುದಾದ ಹೆಸರು

en: Apply
kn: ಅನ್ವಯಿಸು

en: « first
kn: « ಮೊದಲ

en: last »
kn: ಕೊನೆಯ »
