Search Autocomplete (8.x-1.1) - en to mn translation catalogue (16 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Search
mn: Хайх

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Field
mn: Талбар

en: Save
mn: Хадгалах

en: Update
mn: Шинэчлэх

en: Path
mn: Зам

en: Options
mn: Сонголтууд

en: All
mn: Бүгд

en: ‹ previous
mn: ‹ өмнөх

en: next ›
mn: дараах ›

en: « first
mn: « эхний

en: last »
mn: сүүлийнх »

en: Machine name
mn: Компьютерийн нэр
