Search Autocomplete (8.x-1.1) - en to ta translation catalogue (26 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Enabled
ta: செயலிலுள்ளது

en: Search
ta: தேடல்

en: Reset
ta: மீளமை

en: Field
ta: புலம்

en: Save
ta: சேமி

en: Update
ta: புதுப்பிக்க

en: Path
ta: பாதை

en: Search Keywords
ta: தேடல் குறிச்சொற்கள்

en: Options
ta: தெரிவுகள்

en: All
ta: எல்லா

en: Warning
ta: எச்சரிக்கை

en: Save changes
ta: மாற்றங்களை சேமி

en: Sort by
ta: வரிசையாக

en: ‹ previous
ta: ‹ முந்திய

en: next ›
ta: அடுத்த ›

en: author
ta: ஆசிரியர்

en: Apply
ta: விண்ணப்பி

en: « first
ta: « முதல்

en: last »
ta: கடைசி »

en: Alias
ta: மாற்றுவழி

en: Machine name
ta: இயந்திரப்பெயர்

en: Row
ta: வரிசை

en: - All -
ta: - அனைத்தும் -

en: Alias for @id
ta: @id யின் மறுபெயர்
