Search Autocomplete (8.x-1.2) - en to ast translation catalogue (14 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Operations
ast: Operaciones

en: Enabled
ast: Activáu

en: Search
ast: Guetar

en: Reset
ast: Reafitar

en: Field
ast: Campu

en: Save
ast: Guardar

en: Update
ast: Anovar

en: Path
ast: Camín

en: Options
ast: Opciones

en: All
ast: Too

en: Save changes
ast: Guardar cambeos

en: ‹ previous
ast: ‹ anterior

en: next ›
ast: siguiente ›
