Search Autocomplete (8.x-1.2) - en to bo translation catalogue (32 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Search
bo: འཚོལ

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Field
bo: གནས་ཁོངས

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Update
bo: གསར་སྒྱུར

en: Path
bo: སྦྲེལ་ལམ

en: Options
bo: གདམ་ཚན

en: All
bo: ཡོངས

en: Fields
bo: གནས་ཁོངས།

en: Warning
bo: ཉེན་བརྡ

en: Desc
bo: ཇེ་དམའ

en: Save changes
bo: བཟོ་བཅོས་ཉར་ཚགས

en: Sort by
bo: གོ་རིམ་གཞི་འཛིན་ས།

en: ‹ previous
bo: ‹ སྔོན་མ

en: next ›
bo: འོག་མ ›

en: author
bo: རྩོམ་མཁན

en: Apply
bo: རེ་ཞུ།

en: « first
bo: « ངོས་དང་པོ

en: last »
bo: ངོས་རྗེས་མ »

en: Alias
bo: མིང་གཞན

en: Offset
bo: ཁ་གསབ

en: Machine name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང

en: Row
bo: ཕྲེང

en: Items per page
bo: ངོས་རེ་རེིའི་ནང་ཚན་གྱི་གྲངས

en: - All -
bo: - ཡོངས-

en: Clear all caches
bo: གནས་སྐབས་གསོག་འཇོག་ཡོངས་གཙང་དག་བཟོ

en: Name (raw)
bo: མིང༼བཅོས་མེད་པ༽

en: Asc
bo: ཇེ་མཐོ

en: Master
bo: གཙོ་འཛིན
