Search Autocomplete (8.x-1.2) - en to hu translation catalogue (42 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Operations
hu: Műveletek

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Search
hu: Keresés

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Field
hu: Mező

en: Save
hu: Mentés

en: Update
hu: Frissítés

en: Path
hu: Útvonal

en: Search Keywords
hu: Keresési kulcszavak

en: Options
hu: Lehetőségek

en: All
hu: Mind

en: Fields
hu: Mezők

en: Warning
hu: Figyelmeztetés

en: Desc
hu: Csökk

en: Save changes
hu: Változások mentése

en: Sort by
hu: Rendezés

en: ‹ previous
hu: ‹ előző

en: next ›
hu: következő ›

en: Human readable name
hu: Beszédes név a szerkesztőknek

en: author
hu: szerző

en: Selector
hu: Kiválasztó

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: « first
hu: « első

en: last »
hu: utolsó »

en: Alias
hu: Álnév

en: Offset
hu: Eltolás

en: Machine name
hu: Programok által használt név

en: Row
hu: Sor

en: Items per page
hu: Elemek száma oldalanként

en: - All -
hu: – Mind –

en: Path settings
hu: Útvonal beállításai

en: Clear all caches
hu: Gyorsítótár teljes törlése

en: Name (raw)
hu: Név (nyers)

en: Asc
hu: Növ

en: Master
hu: Mester

en: You have no fields. Add some to your view.
hu: Nincsenek mezők. Hozzá kell adni néhányat a nézethez.

en: The machine-readable name must contain only letters, numbers, dashes and underscores.
hu: A programok által használt név csak az angol ábécé betűit, számokat, kötőjelet és alulvonást tartalmazhat.

en: All field aliases must be unique
hu: Az összes mezőálnévnek egyedinek kell lennie.

en: Use fields as row data.
hu: Mezők adatsorokként való használata.

en: Alias for @id
hu: @id álneve

en: Alias for ID
hu: Álnév az azonosítóhoz
