Search Autocomplete (8.x-1.2) - en to km translation catalogue (20 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Search
km: ស្វែងរក

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Field
km: វាល

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Update
km: ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: Path
km: ផ្លូវ

en: Options
km: ជម្រើស

en: All
km: ទាំងអស់

en: Warning
km: ការ​ព្រមាន

en: Save changes
km: រក្សា​ទុក​ការ​ផ្លាស់​ប្តូរ

en: ‹ previous
km: ‹ មុន

en: next ›
km: បន្ទាប់ ›

en: « first
km: « ដំបូង

en: last »
km: ចុងក្រោយ »

en: Alias
km: ឈ្មោះ​ក្លែងក្លាយ

en: Machine name
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន

en: Clear all caches
km: ជម្រះ​ឃ្លាំង​សម្ងាត់​ទាំង​អស់
