Search Autocomplete (8.x-1.2) - en to sk translation catalogue (30 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Operations
sk: Operácie

en: Enabled
sk: Povolené

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: Field
sk: Pole

en: Save
sk: Uložiť

en: Update
sk: Aktualizovať

en: Path
sk: Cesta

en: Options
sk: Nastavenia

en: All
sk: Všetky

en: Fields
sk: Polia

en: Warning
sk: Varovanie

en: Desc
sk: Zostupne

en: Save changes
sk: Uložiť zmeny

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: ‹ previous
sk: ‹ predchádzajúca

en: next ›
sk: nasledujúca ›

en: author
sk: autor

en: Apply
sk: Použiť

en: « first
sk: « prvá

en: last »
sk: posledná »

en: Offset
sk: Ofset

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: Row
sk: Riadok

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: Path settings
sk: Nastavenia cesty

en: Clear all caches
sk: Vyprázdniť celú vyrovnávaciu pamäť

en: Name (raw)
sk: Názov (neformátorný)

en: Asc
sk: Vzostupne
