Search Autocomplete (8.x-1.2) - en to ta translation catalogue (11 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Enabled
ta: இயலுமைப்படுத்தப்பட்டது

en: Search
ta: தேடல்

en: Reset
ta: மீளமைக்க

en: Update
ta: இற்றைப்படுத்துக

en: Path
ta: பா​தை

en: ‹ previous
ta: < முன்

en: next ›
ta: அடுத்தது >

en: « first
ta: << தொடக்கம்

en: last »
ta: முடிவு >>
