Search Autocomplete (8.x-1.3) - en to el translation catalogue (32 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Search
el: Αναζήτηση

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Field
el: Πεδίο

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Update
el: Ενημέρωση

en: Path
el: Διαδρομή

en: Search Keywords
el: Αναζήτηση Λέξεις κλειδιών

en: Options
el: Επιλογές

en: All
el: Όλες

en: Fields
el: Πεδία

en: Warning
el: Προειδοποίηση

en: Desc
el: Φθί

en: Save changes
el: Αποθήκευση αλλαγών

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: ‹ previous
el: ‹ προηγούμενη

en: next ›
el: επόμενη ›

en: author
el: συγγραφέας

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: « first
el: « πρώτη

en: last »
el: τελευταία »

en: Alias
el: Ψευδώνυμο

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: Machine name
el: Όνομα μηχανής

en: Row
el: Γραμμή

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -

en: Path settings
el: Ρυθμίσεις διαδρομής

en: Clear all caches
el: Διαγραφή όλων των μνημών

en: Asc
el: Αύξ
