Search Autocomplete (8.x-1.3) - en to hy translation catalogue (19 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Search
hy: Որոնել

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: Field
hy: Դաշտ

en: Save
hy: Պահպանել

en: Update
hy: Թարմացնել

en: Path
hy: Ուղի

en: Options
hy: Ընտրանքներ

en: Fields
hy: Դաշտեր

en: Warning
hy: Զգուշացում

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: ‹ previous
hy: ‹ նախորդը

en: next ›
hy: հաջորդը ›

en: author
hy: հեղինակ

en: « first
hy: « առաջինը

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում

en: Clear all caches
hy: Մաքրել բոլոր քեշերը
